* * *

Tęsknota
Zaśpiewałem słodką pieśń
u Twych stóp

Napisałem piękny wiersz
oczom Twym

Zapaliłem tysiąc świec
ujrzysz je

(a w miarowym deszczu słów
imię Twe)


Gdy układam się do snu
jesteś znów
obok mnie
5 1
47 odsłon

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

gregorsko 14 lat temu
ładnie i melodyjnie pozdrawiam :-)
23 online · Sofia
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie