w zostaniu

Tęsknota
strefy
....niechmur

słońce
w zostaniu
.........daleje
8 2
51 odsłon

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Beatrice 12 lat temu
gizowo :-) pozdrawiam
gizela1 12 lat temu
bo giez mnie ugryzl phih
3 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie