Niebo

wczoraj wróciłem

do nieba



było zimno

i nie było chleba



bardzo źle

jest w niebie



bez ciebie
0 0
33 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

8 online · oli_1, Madzia
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie