Oczy nocy

O sobie
wścibskie oczy nocy
przyklejone
do szyby
czekają na sen

szare łzy uciekają
w ogrody niepamięci

jutro anioł
przyniesie mi
biała kartkę życia

dobranoc
13 4
40 odsłon

Komentarze (4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

karioka83 14 lat temu
:))
EdSk 14 lat temu
Dobranoc:):):) Ed
gizela1 14 lat temu
dobranoc---anołku
Tigerka 14 lat temu
Po takim wierszu na pewno będzie piękna,dobra noc :)
4 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie