A
ANGELA36 / 17 lat temu

grob za zycia

smutno życie porzucic i zamknąc sie w sobie, życ czuciem własnym,własnych marzen przedzą, lecz smutniej o wiele,byc na życia grobie, i ducha skrępowac młodosci swej nędzą, gdzie odnaleśc eliksir...
0
0
3 online · oli_1, Taanatos
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie