Autorzy

3,044 autorów
Wszystkie A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
M

Marko

Belchatow

pisze o: Miłosne

2 utworów 2 głosów 34 wyśw.
S

Staszek63

Swiebodzin

pisze o: Melancholia, Tęsknota

2 utworów 9 głosów 61 wyśw.
D

drzwi_percepcji

Swidwin

pisze o: O sobie, Smutne

2 utworów 1 głosów 56 wyśw.
R

raj.raj

Katowice

pisze o: Inne

2 utworów 0 głosów 29 wyśw.
L

l a

Niepodam

pisze o: Inne

2 utworów 6 głosów 25 wyśw.
C

CobainIsBack

Kostrzyn

pisze o: Smutne

2 utworów 5 głosów 54 wyśw.
K
Klaudia Jabłońska

Klaudia Jabłońska

Białystok

pisze o: Melancholia, Świat

2 utworów 5 głosów 49 wyśw.
M
MordechajW

MordechajW

Drewutnia

pisze o: Świat, O śmierci

2 utworów 3 głosów 59 wyśw.
W

wiśniowiecki22

Bydgoszcz

pisze o: O śmierci, O życiu

2 utworów 1 głosów 104 wyśw.
M

MajonezowyBudyń

Bydgoszcz

pisze o: O życiu, Wspomnienia

2 utworów 2 głosów 62 wyśw.
R

Rosa

Warszawa

pisze o: Inne, Świat

2 utworów 3 głosów 34 wyśw.
N

Nefos

Miasto

pisze o: Smutne, Egzystencjalne

2 utworów 2 głosów 91 wyśw.
N
NightinGale

NightinGale

Torun

pisze o: O śmierci, Melancholia

2 utworów 5 głosów 136 wyśw.
D

draxler

Malbork

pisze o: Miłosne, Przemijanie

2 utworów 5 głosów 117 wyśw.
P

pseudopoetka

Warszawa

pisze o: O śmierci, Egzystencjalne

2 utworów 3 głosów 50 wyśw.
_

_ir

Szczecin

pisze o: Miłosne

2 utworów 1 głosów 31 wyśw.
G

gregras

Klomnice

pisze o: Inne, O życiu

2 utworów 3 głosów 118 wyśw.
L

Ligotka

Mielno

pisze o: Miłosne, O życiu

2 utworów 3 głosów 43 wyśw.
K

księgowy

Warszawa

pisze o: Katastroficzne, Patriotyzm

2 utworów 1 głosów 50 wyśw.
M

mfiedorowicz

Warszawa

pisze o: Egzystencjalne

2 utworów 1 głosów 42 wyśw.
S

szmaragda

Braniewo

pisze o: O śmierci, Miłosne

2 utworów 8 głosów 91 wyśw.
T
Tomasz Niewidek

Tomasz Niewidek

niewideomsko

pisze o: Inne

2 utworów 4 głosów 21 wyśw.
S

Sancho

Myszkow

pisze o: O życiu, O sobie

2 utworów 2 głosów 62 wyśw.
B

Brzoza

Plosnica

pisze o: Tęsknota, Przemijanie

2 utworów 11 głosów 57 wyśw.
4 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie