Czekanie na nic

O sobie
Siedzę sobie
Myślę sobie
Czy to już wniebowstąpienie
Może tylko w kącie siedzę
0 0
63 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

2 online · Rockownik
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie