Zawsze...

o miłości śpiewa las

i pola zielone drzewa

także śpiewa piękny kwiat

że miłość się nie zmienia

tylko czas ucieka...



...miłość jest w nas...
0 0
25 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

6 online · oli_1, merlin39
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie