Mała łza

Miłosne
spijam
zapach szczęścia
z twoich dłoni

nie odchodź
poczekaj

dam ci jeszcze
małą łzę
byś o mnie
nie zapomniał
8 1
38 odsłon

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

gregorsko 14 lat temu
ładne i nie zapominam :-)
5 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie