piekło

O sobie
mówią mi Dante Alighieri
gdy otwieram oczy piekło blaskiem się mieni
kroczę ścieżką wiecznego potępienia
a światło woła mnie do zatracenia

bezgłośnie krzyczę "Et tu, Brute?"
powiedz kiedy skończę pod twym butem
kosiarzu mojej duszy
gorączka tego serca zamiast palić tylko suszy

drogi niebiański dysputancie
wiesz dlaczego rzucam się na hien pożarcie
mimowolnie w soplu twojego ognia płonę
uczyniłam piekło domem
0 0
11 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

11 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie