mój pierwszy tomik

O sobie
zebrałem mądrości do kupy
dumny przedstawiłem
o potędze śniłem
nim wyrok zapadł: do dupy
6 2
43 odsłon

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

wiosenka 13 lat temu
lepiej do dupy ,niż do niczego ]]]] [filozof pewien powiedział,że dupa,to jest potęga ,]
ramfar 13 lat temu
Mądrości ..może tylko Twoje są ...
103 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie