fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

Pierwsze kroki

Publikacja utworu

Żeby opublikować utwór przede wszystkim należy się zarejestrować. Jeśli system zaakceptuje formularz na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywujący konto na portalu i forum Poezje.pl Następnie należy przejść na stronę www.poezje.pl i się zalogować. Po czym wcisnąć "Dodaj utwór" i uzupełnić formularz nowego utworu.


Ocenianie utworu

Aby ocenić bądź dodać recenzję utworu należy się poprawnie zalogować na konto w Poezje.pl po czym kliknąć na wybrany utwór i wybrać "plus" lub "minus". System automatycznie zapisze głos. Jeśli chcemy dodać recenzję robimy to samo, wchodzimy na stronę z utworem, piszemy tekst i naciskamy "Dodaj!".


Algorytm oceniania utworów

Formuła zliczania głosów na utwory jest bardzo prosta. Wszystkie głosy są dodawane i dzielone przez ilość oddanych głosów. Czyli użyliśmy średniej arytmetycznej. Na podstawie ocen wierszy wyliczana jest średnia ocena dla użytkownika. Na podstawie tych danych tworzone są rankingi. Ważnym czynnikiem w rankingach jest aktywność użytkownika. Nota aktywności polega na łącznej ilości oddanych recenzji.


Korzystanie z forum

Po zarejestrowaniu się w portalu Poezje.pl automatycznie stworzone zostaje konto na Forum.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją