JAK ZAWSZE...

O sobie
Ubrana w melodię utkaną z molowych trójdźwięków

wypływam

z głębokiego oceanu tęsknoty

i niczym Syrena

kuszę swym śpiewem

kolejne nuty niosące Ciebie...
5 1
39 odsłon

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

DARTANIAN 110 14 lat temu
Bardzo ładny tylko na skały trzeba uważać:-)
3 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie