nocy szał

O szczęściu
nocą śniłem sen że spotkałem cię

dyskoteki nocy szał za mundurem
jasność oślepiła mnie

ujrzałem pierwszy raz twoją twarz
drżałem jak opisać to
nie mam sił
3 0
42 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

3 online · Bieta
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie