księżyc nad miastem

jadę przez park
od pół wieku taki sam
księżyc nad miastem
1 3
40 odsłon

Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

ryty 6 lat temu
na pewno nie poprzez :)
Helen 6 lat temu
Patrzu a nie widzu :)
M
mck49 6 lat temu
: - mówią, że kto patrzy a nie widzi, takiego ceni świat ;bDp
4 online · merlin39
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie