w tobie /

wciąż mi się chce być gwiazdą pomimo zachodu
pozwól a bez trudu wezmę cię
i nieba uchylę co najmniej
dwa razy tyle niż
za młodu
2 1
74 odsłon

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

leopard 2 10 lat temu
co racja to racja :)
26 online · Sofia
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie