A
EWOLUCJA 1 , myśli
Nigdy nie wierzyłem w ewolucję.
Nauka, Darwin to były bzdury.
Patrząc na małe nasionko ,
z którego wyrasta ogromne drzewo,
albo wyschnięte gałęzie winogrona,
na których rodzą się smaczne
socz...
0
1