L leecch / 17 lat temu Znowu o egzystencji? Ja przeżuwacz życia żądam wyjaśnień! przystępnych i oczywistych zapadających w pamięć jasnych dla prostego umysłu homo.. sapiens? W tej fizjologicznej roli nie doszukuję się subtelności to ni... 8 0 0