L
leecch / 17 lat temu

Znowu o egzystencji?

Ja przeżuwacz życia żądam wyjaśnień! przystępnych i oczywistych zapadających w pamięć jasnych dla prostego umysłu homo.. sapiens? W tej fizjologicznej roli nie doszukuję się subtelności to ni...
0
0
2 online · oli_1, Taanatos
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie