Ktoś

O sobie
Ktoś tu o mnie zapomniał
przetoczył się na samo dno
Nie widzi jak pragnę kochać
kradnie mi każdą noc
6 7
67 odsłon

Komentarze (7)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Avrilianna 15 lat temu
odwal się ode mnie
DARTANIAN 110 15 lat temu
Ładny i płynnie się czyta szkoda tylko że taki krótkiPozdrawiam:-)
artpla 15 lat temu
smutne ...
mkc47 15 lat temu
ja pamiętam :)
hazal 15 lat temu
Avrilliana,i tak dobrze.
Avrilianna 15 lat temu
mkc47: :D
Anioł Stróż 15 lat temu
:) fakt, szkoda, ze krótki ;)
16 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie