Ścieżka

Ścieżka
zbyt wąska
światło
zanika

nie wiem gdzie iść
zamkniętym rajem

oddechu brakuje
wnętrza ponikają

zajdę w ciemności
one znają...

nic się nie otworzy
nie stworzy
3 2
43 odsłon

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

mkc47 13 lat temu
czytam bez ..nie stworzy
Jaime 13 lat temu
Ponikanie jest od ponikania :) kucyk pony też nie jest zły :)
6 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie