Utwory
5,671 wynikówGwiazdy
Stalker
•
Miłosne
•
11 lat temu
Na niebie dwie gwiazdy mam pewne
Które przypominają mi twe oczy piękne
Gdy jednak z tobą je podziwiam
Te gwiazdy wzrokiem mijam
Bo przecież najpiękniejsze gwiazdy obok mnie przebywają
I najwięcej...
45 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
...lato...
kaja-maja
•
Miłosne
•
11 lat temu
pełne jest namiętności
jak dziecię samo się rozbiera
chwili nie czekając
wiatru podmuch ...
...pociecha ta jest kusząca
pocałunki ponagla
przez ogień płonący
patrzy na Słońce...
...raj ni...
40 odsłon
•
3 kom.
•
2 głosów
nie lubię się rozwodzić
ryty
•
Miłosne
•
11 lat temu
nie lubię się rozwodzić
w wierszach
wolę się kochać
46 odsłon
•
2 kom.
•
4 głosów
tobie
ryty
•
Miłosne
•
11 lat temu
dałbym silny środek nasenny
dwudziestokrotną jego wartość
w herbacie
potem
na Twoich oczach
i przy twojej pełnej aprobacie
poprzecinałbym
w ciebie wtulone wszystkie moje żyły
ciekawe
kt...
43 odsłon
•
3 kom.
•
4 głosów
...tak prosto
kaja-maja
•
Miłosne
•
11 lat temu
nie sztuką być bogatym
klasy średniej nie znając
na 90% czy nawet 100
kiedy koło można podzielić
na dziewięć części
by jednej gwiaździe ramienia brakło
dzisiaj na 1% może być grosz
by z nie...
39 odsłon
•
3 kom.
•
2 głosów
Jesień (angielski sonet sylabiczny)
A.noniM
•
Miłosne
•
11 lat temu
Nim liście na dobre opuszczą drzewa,
Zamkną kobierce w złotej ozdobie.
Zamilknie słowik co tak pięknie śpiewa,
Ja na nowo zakocham się w Tobie.
I ujrzysz naszej miłości ogrody,
Które nie zginą...
22 odsłon
•
1 kom.
•
1 głosów
miłosc
andrzej72
•
Miłosne
•
11 lat temu
serce bije niczym dzwon,
mocny słychać jego ton,
to miłości przebudzenie,
w ciele czuję życia tchnienie.
Na uczucie przyszedł czas,
to każdego spotka z nas,
ja tego nie zmienię,
to człowieka pr...
43 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Oczekując dnia
Pan Hangin
•
Miłosne
•
11 lat temu
Dwie noce
bliskie lecz inne
ona
wsparta o księżyc
w pełni
nad rozświetlonym stawem
on
ukryty za drzewami
w pełnym
mroku
Żeby tak pokonać drzewa
przełamać mrok
dosiąść się nad stawem...
67 odsłon
•
1 kom.
•
3 głosów
...innej rozkoszy też trzeba spróbować
kaja-maja
•
Miłosne
•
11 lat temu
o piękny dniu
duszno tak i parno
w twoich ramionach
nie mam czym oddychać
piekło rozkoszy dajesz
w stan ekstazy wprowadzasz
ogniem swoich ust całujesz całą
swoją namiętnością pieścisz
jak bo...
40 odsłon
•
2 kom.
•
2 głosów
...tak jak wczoraj...
kaja-maja
•
Miłosne
•
11 lat temu
o poranku cudowny
lico pocałunkiem pieścisz
oczy chcą ciebie usta
wniebowzięte będzie też ciało
całuj tak całuj
bezbronnie uśmiechać się będę
cichą jutrzenką
co na łożu rozkłada się
przez...
37 odsłon
•
2 kom.
•
3 głosów
tętno
mkc47
•
Miłosne
•
11 lat temu
między nami ułamek tęczy
zaplątane we włosy cienie
brak pospolitej świadomości
odruchy gubią się w czasie
rozleniwienie splątuje nogi
ręce szukają siebie
doznań odebranych nocy
wieczór...
58 odsłon
•
3 kom.
•
7 głosów
...w ramionach twoich
kaja-maja
•
Miłosne
•
11 lat temu
o nocy cudowna
nocy rozpalona
srebrnym blaskiem gwiazd świecisz
najpiękniejszym diamentem
po sam horyzont - brylantowa
jesteś
o nocy płonąca
w bukiecie słów
cichą muzyką
w szepcie taka sło...
39 odsłon
•
2 kom.
•
4 głosów
najmłodsza
ryty
•
Miłosne
•
11 lat temu
popiół
po spalonych żarówkach
zderzenie
tira z osobówką
gdzie on
zapytam
… i czy ktoś przeżył
43 odsłon
•
4 kom.
•
4 głosów
Jakież życie nosisz na piersi?
RemotiusRex
•
Miłosne
•
11 lat temu
Błyszczą się i mienią - płynąc gromadnie,
Tak kropla po kropli - aż na usta opadnie,
Wargi w objęciu – karmią je czerwienią,
A one płynąc ku piersiom – mienią się i mienią,
Tak usłużne u kresu – o...
65 odsłon
•
1 kom.
•
4 głosów
wzrok ku niebu
drjawasilewska
•
Miłosne
•
11 lat temu
na Twojej mapie – zmysły otwierają ciszę
piszę i wiszę
w dżungli umysłu
zapuszczam się głęboko
na linach obserwacji
co pod ów czas się stało,
należało się,
runęło leśnym runem
piszę...
38 odsłon
•
0 kom.
•
3 głosów
W cieple lata...
Jimmy
•
Miłosne
•
11 lat temu
W cieple lata miłość dojrzewa
i uśmiech słońcem odpędza chłód,
lecz bez wiosny nie urośnie owoc drzewa
a bez lata powitałby Cię mróz. . .
Wchodzisz ma wiosno w ciemność,
gdy ta zima białym pł...
40 odsłon
•
1 kom.
•
3 głosów
ręce
Renata Flis-Dziuba
•
Miłosne
•
11 lat temu
wyciągam ku tobie ręce
po raz kolejny
z niepokoju drżę
a ze mną serce
smagana wiatrem liczę na cud
ciemne chmury
znów się gromadzą
jak czarne myśli
stoję i czekam-
chwyć mnie w półlotu...
46 odsłon
•
1 kom.
•
2 głosów
W Plejadach prozą i wierszem. Rozdział VII Ziemia
DARTANIAN 110
•
Miłosne
•
11 lat temu
–Andiro tam jest tak pięknie, czuję się jakby oblewano mnie dzbanami pełnymi miłości, mogłabym napisać wiersz, choć nie wiem czy by mi wyszedł.Dawno temu zaczęłam i natchnienie mnie opuściło, wiersz s...
48 odsłon
•
4 kom.
•
2 głosów
Dobrze
Vendetta
•
Miłosne
•
11 lat temu
Nawet mi się już nie śnisz,
prawię już nie tęsknie,
jest ze mną coraz lepiej.
Przecież serce mi nie pęknie.
Dawno je połamałem.
Już za Tobą nie płaczę,
jem regularne posiłki.
Wszystko będz...
80 odsłon
•
4 kom.
•
4 głosów
Beez wartosci
KochanySkurwiel
•
Miłosne
•
11 lat temu
Ona nie wierzyla w niego chociaz wstawal tyle razy
i upadal tez przez nia biorac na siebie jej skazy
gdy byla pijana wypominala rzeczy ktore
nawet najgorszego wroga niewpuscilbym w moja skore
dlac...
13 odsłon
•
2 kom.
•
1 głosów
Zmiana
Mrówson
•
Miłosne
•
11 lat temu
Wszystkie kartki podarte, wspomnienia z nimi związane wyparowały. Nie, nie tym razem wylane litry łez. Teraz są zbędne.Płacze już ostatni raz, nie chce kochać Cię jednego. Czas na zmiany, nie ma litoś...
68 odsłon
•
0 kom.
•
2 głosów
Oczywistość
Bogumił Niechcicki
•
Miłosne
•
11 lat temu
oczywistość
to istota nieskazitelna
pod warunkiem że subtelna
wypływa z niej łza
oczywistość
to istota niewymierna
za którą miłość bezimienna
wierniejsza od psa
oczywistość
to ty i ja
39 odsłon
•
1 kom.
•
3 głosów
W Plejadach prozą i wierszem od rozdziału Andiro do rozdziału Niebo
DARTANIAN 110
•
Miłosne
•
11 lat temu
Rozdział I Andiro
Powoli nadchodził wieczór, jakby szczególnie kroki stawiając w pokoju Małgosi, blok
w którym mieszkała jeszcze nigdy aż tak jak dzisiaj nie kontrastował z jej mar...
52 odsłon
•
6 kom.
•
2 głosów
moje niebo i piekło
karioka83
•
Miłosne
•
11 lat temu
są we mnie obok siebie
tak odległe i bliskie
jak dwunasta i pierwsza na tarczy zegara
***
myśli
biegną do ciebie
i gdy są już tak blisko
że wydaje się iż utoną w prawdzie
odbijają się nag...
45 odsłon
•
4 kom.
•
8 głosów