czy to sen

zasypiam

lekkim snem

i marzę



ciepła dłoń

w białej pościeli

całują usta



dotyk rozgrzewa

niewinnie zamknięte powieki

zaciśnięte uda



jesteś

okrywasz mnie całą

w bezruchu udaję,że śpię
0 0
33 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

6 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie