fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

Jak wystawić wiersz

Korzystanie z serwisu poezje.pl jest całkowicie bazpłatne. Wszelkie funkcjonalności serwisu dostępne są dla Użytkowników po zalogowaniu. Również dodawanie wierszy, prozy itp.


Aby dodać swój wiersz wejdź na stronę poezje.pl. Jeśli nie masz konta ZAREJESTRUJ SIĘ, a następnie ZALOGUJ.  Po zalogowaniu skorzystaj z opcji DODAJ UTWÓR. Wypełnij prosty formularz, w którym umieść dane takie jak tytuł utworu, treść utworu oraz autora. Pamiętaj o wybraniu odpowiedniej kategorii, do której chcesz przypisać swój tekst. Jeśli żadna z proponowanych kategorii nie pasuje do Twojego utworu – zaproponuj swoją kategorię. Po kliknięciu "dodaj" Twój wiersz natychmiast pojawi się w serwisie. Jeśli chcesz go edytować lub usunąć kliknij opcję MOJE UTWORY i tam wybierz odpowiednie polecenie.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją