otwarte dłonie

tak trudno się nie bać
już tęsknie
a przecież jeszcze jesteś
w słowach rozkoszy
rozglądam się za szczęściem
słońca promienie
mają w sobie słodycz snu...
5 2
42 odsłon

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

mkc47 15 lat temu
lubię krótkie formy,są przejrzyste :)
Avrilianna 15 lat temu
też tak myślę:P
1 online · oli_1
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie