Przyjaciele

O życiu
Są i będą
mimo wszystko
niekoniecznie...

Jak mam im wierzyć?

Przecież to też są ludzie
kłamstwo i fałsz
ich dopadło

Niszczą moją teraźniejszość
nigdy nie wiem
czy śmieją się ze mną
czy ze mnie właśnie
3 1
46 odsłon

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

gizela1 15 lat temu
zawsze coś kombinują za plecami.
6 online · oli_1, Madzia
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie