Pusto tu...

Pusto tu
pusto
bo ziemia juz niepełna
bez Twej obecności
i uśmiech Twój
nie zazieleni
tych myśli
co przy zamkniętych oczach
jak ciepły wiosenny wiatr
łagodnie muskał
moje serce.
3 2
42 odsłon

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

brzoza12 6 lat temu
fajnie piszesz...
M
Marsik86 6 lat temu
Dziekuje za dobre słowo:)
1 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie