nie pójdę...

nie pójdę z tobą do kawiarni...
... bo szkoda czasu ...
przećwiczmy lepiej w plenerze ...
...wolne układy ;p
1 1
45 odsłon

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

gizela1 3 lata temu
...to spiepszaj
3 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie