praktycyzm

O życiu
nie stawiam się i nie mędrkuję
podsłuchuję przekazuję zainteresowanym
i z tego żyję

z Panem ... -
... - jak brat :))
0 0
44 odsłon

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

7 online · oli_1, merlin39
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie