Utwory
7,760 wynikówMoje życie
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
masz tyle
czego chcieć więcej
o więcej potknąć się można
nigdy nie powiesz
dość
jak z tym wilkiem którego ciągnie do lasu
w lesie jesteś
i od razu czujesz że żyjesz
to jest to
ta...
32 odsłon
•
1 kom.
•
1 głosów
Doceń to
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
nie tracę cię urodą
nic po tobie nie widać
piękna jak zawsze
niech zazdroszczą
ci którzy nie byli przede mną
warto kochać
warto żyć
wtedy nie zapodziejesz się
i wiesz gdzie jest m...
29 odsłon
•
3 kom.
•
3 głosów
Współcześni
donata
•
O życiu
•
5 lat temu
Deszcz pada rzewnymi łzami.
Zmierzch ziemię zasłonił,
na niebie gwiazdy się ukazały.
Jedna większa, jaśniejsza po nieboskłonie...
36 odsłon
•
3 kom.
•
0 głosów
Przemyśleń jeszcze ciąg dalszy
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
kobieta jałowa
nie daje owocu
prawdziwa miłość i to zniesie
masz ją w sercu
czy w głowie
jak sądzisz
po co drzewo przyjaźni rosło w edenie
czy po to by Bóg obydwoje sprawdził
ach...
28 odsłon
•
1 kom.
•
0 głosów
Przemyślenia ciąg dalszy
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
zdrowie miłość
miłość zdrowie
to jest prawdziwe szczęście
owoc miłość
dzieci
zatem rodzi się pytanie
czy szczęśliwe są związki te
które ich nie mają
dziś mówisz kocham
jutro może...
30 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Przemyślenia
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
mówił
że ma rogi przyprawione
chociaż sam zdradził żonę
miliła się taka jedna
więc skorzystał
czy człowiek szuka okazji
czy okazja szuka człowieka
kto wpada na kogo
jeśli nie możesz...
30 odsłon
•
0 kom.
•
1 głosów
Nic bez powodu
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
samemu człowiek nic nie jest wart
przychodzisz do domu
a ty puste ściany
ktoś zapytałby
a gdzie byłeś
gdyż każdy ma tę swoją drugą połowę
gdzieś w świecie
sama tobie do łóżka nie wskoczy...
30 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Takie i takie
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
lato
że grzało
kto to pamięta
zima
idą święta
pan z brodą
rozda prezenty
mnie lalkę lalunię
będę uśmiechnięty
bara bara
jak nie było
żeś fujara
dwa zwierzątka
do siebie...
32 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
XXL
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
moja piękna
tak tobie mówiłem kiedyś
może ślepy byłem
czy co
urodziłaś czwórkę dzieci
przytyłaś jesteś XXL
i jeszcze te oczy
które na mnie krzywo patrzą
przedtem mieściłem ciebie
w...
29 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
?
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
żal uciekających lat
oj żal
pozostają wspomnienia
ale po co
mogą zaboleć
uciec
i patrzeć w przyszłość
tyle mojego
dość niczym wierzchowca
i ujeździć
by nie spaść
to jest coś...
31 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Poprawki
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
popełniać błędy ucząc się na błędach
daje wiedzę
powtarzać te same
i nie wyciągać żadnych konsekwencji
jest niczym innym niż głupotą
zawsze staram się ich unikać
skądś wygrzebuje szósty...
29 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Czy ktoś widział
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
szalała szalała
koronę złapała
szczepionkę dostanie
szczepionkę dostanie
będzie odkorowanie
bluzgała bluzgała
nawet w twarz pluła
policja nie zomo
policja nie zomo
niczego nie po...
28 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
O takie gadanie
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
studiowałeś
gdyby to było możliwe
zamieniłbym się z tobą na głowę
bo moja pusta
rzut beretem do szkoły
drogi pod górki nie było
wolałem wagary
dlatego mam pustą
pewno zawsze siedzi...
33 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Nie do wróbli
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
prawie wybili wróble
czemu
bo zboże wyżerały
rzuciłeś kurą
i zaraz nie było
a to co
to nie wróbel
to mazurek
sprowadzony z Rosji
mylony z nim
no to z wiatrówki
strzelałem w ma...
34 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Żeby
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
skończyła się rzeź świń po wsiach
po uboju muchy kolorowe
teraz przed świętami
dopiero by ich było
trzeba jeszcze zrobić porządek
ze zwierzętami futerkowymi
które dla zysku cierpią w kla...
29 odsłon
•
0 kom.
•
1 głosów
Karykatura
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
jakbyś nie patrzył
zawsze będziesz czubek nosa widział
między oczami
a nie mógłby być z tyłu głowy
przecież nie bylibyśmy dziwakami
gdyby natura od początku nas tak stworzyła
z przodu...
29 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Wieprze
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
źle jest pisać prawdę
również mówić
zatem co
ugryźć się w język
lepsze to niż zlinczowanie
nie drażnić ludzi
niech robią swoje
perły między wieprzami
żaden majątek
kiedy wieprze ro...
29 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Takie sobie
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
świerkom nie do śmiechu
wytną nie ma grzechu
martwe chwile zapachnie
i igły pospadają
mam prośbę
kupujcie w donicach
a potem oddajcie lasu
święta święta święta
wyżerka później bałaga...
28 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Przemyślenia II
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
jesteś
czy na pewno byłeś
czterysta lat później
kto potwierdzi
ważny
sądzę że nie
m jeden
góra piachu
nieba nie zobaczysz
apokalipsa odległa
oczy ręce nogi
szyja
by w jed...
29 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Przemyślenia
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
jajko mądrzejsze od kury
kwoka kurczę prowadza
czyżby kogut wydziobał rozum
sroce z pod ogona nie wyszedłem
pomyślał
ale za kretyna uważają
słoń chociaż cielsko wielkie
małego kamieni...
27 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
tak to widzę
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
szczęście
mgiełka
a może duch w którego uwierzyłaś
albo jest
lub nie ma
umysł czyni psikusa
przypadek
liczba cyfr
matematyka nieskończona
tam widzę
ktoś wpada na siebie
od razu...
31 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
rozważania
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
niech się stanie
ale to już było
historia lubi koła zataczać
rzucony bumerang również powraca
schyl głowę bo w pysk
czy policzek można przyjąć
jeśli tak to kiedy i od kogo
dama pierws...
27 odsłon
•
0 kom.
•
0 głosów
Nie bracia
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
życie nie rozpieszcza
nie pękam
czas biegnie
wyprzedzam myślami
by było coś dla mnie
ale zawsze po łapach
karci jak małe dziecko
tyle ani tyle wcale
że można się poddać
nie ma mowy...
29 odsłon
•
0 kom.
•
1 głosów
Poszukam
gabriel123
•
O życiu
•
5 lat temu
nie jestem bogaty
ale miłość i zdrowie wystarczy
samochód
nie ma duszy
dom
można mieć
i być bezdomnym
stół do którego nikt nie dosiada
kojarzy się z samotną
drzewo bez drzew
nie j...
32 odsłon
•
1 kom.
•
2 głosów