#lepsze jutro

1 utworów z tym tagiem

E
Ebullient / 14 lat temu

Nadzieja

Patrzę na życie... Nowa godzina Dla mego serca znowu wybiła. Nie myślę o śmierci, nie płaczę Choć wiem - mogło być inaczej. Jak jabłko spadające z drzewa Wiem, że odwrotu już nie ma. Lecz człowi...
69 0
4
7 online · Taanatos
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie