fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

informacje o użytkowniku

gabrielaweronikaprzystupa

Dołączył:2019-10-08 11:30:56

Miasto:Lublin

Wiek:39

zainteresowania

Taniec, origami, pasjans pająk, malarstwo i proza,haft krzyżykowy.

kilka słów o mnie

Jestem 36 letnim rudzielcem, mieszkam na wsi. Kocham polską przyrodę i obyczaje poza tym lubię tańczyć mam swój czarnoksiężny pokoik pełen książek i nut bo bardzo lubię również grać na flecie prostym. Poza tym filmy w miasteczku obok jest biblioteka pełna książek filmów i muzyki tam najbardziej lubię przebywać i wypożyczać wszelkie woluminy. Kocham się również w malarstwie lubię szkicować giokandami i rysować monde-luzami i tisonami. Lubie też wszelką magie uważam że ludzie powinni żyć według praw magi czyli przyrody. Uważam też że człowiek jest częścią przyrody i dlatego powinien żyć ze wszystkimi stworami w zgodzie iprzyjaźni. Moim najlepszym przyjacielem jest kotek o imieniu Puszek. Do tej pory opublikowałem książki. Podróż Schizofreni z wydawnictwem Nowae res Wiersze i fraszki pierwsze Wydawnictwem Ridero Bajki dla Okruszkuw wydawnictwo Ridero Historia latających mi tel i zawodów miot z wydawnictwem Ridero Magiczna parasolka z wydawnictwem Ridero Kolorowanki biblijne z wydawni ctwem. Świętego Macieja Liczne almanachu z wydawnictwem Swietego Macieja Książki publikuje pod albo Gabriela Przystupa lub Gabriela Weronika Przystupa bo Weronika to imię z bierzmowania . Czasami używam.też imienia Oktawia bo Gabrysia Weronika to wlasnie Oktawia. Ktoś tak mi doradzil Pozatym opublikowałam 119 artykułów na portalu Artelis.

statystyki utworu

Średnia ocen: -1

Głosów: 1

Komentarzy: 0

statistics
A A A

-1

Bajka o mnieutwór dnia

Autor:gabrielaweronikaprzystupakomentarz Kategoria:O sobie Dodano:2019-10-12 08:44:33Czytano:196 razy
Głosów: 1
Urodziłam się na wsi. Moja rodzina miała kawałek pola i lasu. To co pamiętam to opowieści o ciężkiej pracy na roli moich dziadków. Moja mama również pracowała jako mała dziewczynka a później poszła do szkoły i całe życie pracowała w bibliotece podawała książki nigdy nie odesłała nikogo z kwitkiem. Bardzo lubiła swoja prace . Mój ojciec był rolnikiem skończył Liceum i miał maturę. Po Liceum wrócił na wieś i pracował tak jak by tej matury nie miał , mawiał czy ja jestem taki hen do przodu, taki mądry ze już nic nie mogę zrobić? Czy po tym jak poznałem piękno książek nie mogę już pracować w krainie mojej żony. Wiec pracował tak jak jego dziadkowie i pradziadkowie. A ja idąc do szkoły z duma patrzyłam na książki i je czytałam bez kryterium ciekawości. Wszystko w bibliotece mojej mamy było piękne, a najbardziej zapach książek. Podstawówka to ciągła nauka później zdałam do liceum. I było tak samo, nauka, nauka, nauka. W czwartej klasie LO maja koleżanka Ala powiedział przy mnie o narkotykach ze przyniesie je mojej koleżance. Ja to usłyszałam. Jakiś czas później Ala zapytała mnie czy może towarzyszyć mi w drodze na przystanek. Zgodziłam się.
W domu kiedyś moja siostra rozmawiał ze mną jak to zwykle bywało o wszystkim. A ja nie wiadomo dlaczego skłamałam i powiedziałam ze od marihuany się lepiej uczy. Ona zaczęła na mnie krzyczeć kto jest tak głupi ze może tak sądzić. Wtedy ja skłamałam i powiedziałam ze Ala mnie namawiała żebym z nią sprzedawała prochy. Co było nie prawdą . Dano znać nauczycielom. Ala i moje koleżanki powiedziały prawdę to znaczy ze rzeczywiście Ala przynosiła prochy ale nie proponowała mi dilerki , Ja w swojej głowie to sobie uroiłam ktoś mnie podjudził moją dusze żebym skłamał.
Czasy studiów zaczęły się nie dzwonię dostałam się na wymarzone studia o przyrodzie. Ekologia była moja pasja woda, drzewa, lasy, łąki, kwiaty. Dowiedziałam się na przykład ze mieszkam na równinie jedynej równinie w Europie w uskoku architektonicznym . Kwiaty, i robienie map były cudowne , nauczyciele też. Najbardziej lubiłam matematykę i fizykę uczyłam się jak szalona. I strasznie się bałam chodzić na imprezy widok zapitych kumpli którzy się nie uczyli odstraszał.
Moje koleżanki również dostały się na studia. I wtedy gruchnęła informacja taka wiadomość z przyszłości że niektóre z moich koleżanek zostaną kurtyzanami żeby nie chodzić na imprezy bo nie wiadomo dlaczego ludzie zaczynają się oddawać prostytucji. Bałam się coraz bardziej. Wiedziałam ze to na mnie polują no cóż poza tym ze umiałam czytać książki i miałam dobrą pamięć nie wiedziałam nic o świecie. Bałam się. Kolega mi kiedyś powiedział ze jest wiedza nabyta i zdobyta . Zdobyta to seks z kimś. A nabyta to miłość do książek. Znienawidziłam imprezy. Zaczęłam tańczyć w domu sama Zwłaszcza że mam naturę borsuka czyli mam swoją jamkę w której co wieczór tańczę i pisze bajki i nie na widzę jej opuszczać
Ale wspierali wszyscy ja za kare nie byłam zaproszona na żadna osiemnastkę do moich kolegów. Ale to mnie ucieszyło..
Sprawę Ali zakopano pod dywan . Ala też dostała się na studia . Studiowała ukrainistyke . Ja skończyłam studia z Inżynierem Inżynierie Środowiska . Później poszłam na Psychologie. Ale pytano jak nazywa się facet który dawał jej prochy. Nigdy nie wyjawiła jego nazwiska.

A dzisiaj się dowiedziałam że wszystkie moje koleżanki są kurtyzanami podobnie jak koledzy. Chociaż skończyli studia. Oni pili i ktoś robił gesty. Później dowiedziałam się że my klasa F byliśmy ze wsi i mięliśmy się dostać na takie studia których pożądały inne dziewczyny i za palenie marihuany mieliśmy nigdy się nie dostać. Takie osoby jak Ala miały być w każdej klasie. Bóg wszystko wie. Tylko czasami zapomina. A po moim donosie dostaliśmy się wszyscy. Było nam pisane skończyć liceum i nic dalej. Wrócić na wieś.

Losy mojej klasy to nic pewnego. Może to ten sam sędzia który mnie tak kłamliwe nastroił moją dusze prosi abym napisała cos krwiożerczego . Bo wie że czasami kończy się to jeszcze gorzej.
Grono GG sledzik wykop Facebook
znaczek info

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


znaczek info

Brak komentarzy.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją