fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

informacje o użytkowniku

gabrielaweronikaprzystupa

Dołączył:2019-10-08 11:30:56

Miasto:Lublin

Wiek:39

zainteresowania

Taniec, origami, pasjans pająk, malarstwo i proza,haft krzyżykowy.

kilka słów o mnie

Jestem 36 letnim rudzielcem, mieszkam na wsi. Kocham polską przyrodę i obyczaje poza tym lubię tańczyć mam swój czarnoksiężny pokoik pełen książek i nut bo bardzo lubię również grać na flecie prostym. Poza tym filmy w miasteczku obok jest biblioteka pełna książek filmów i muzyki tam najbardziej lubię przebywać i wypożyczać wszelkie woluminy. Kocham się również w malarstwie lubię szkicować giokandami i rysować monde-luzami i tisonami. Lubie też wszelką magie uważam że ludzie powinni żyć według praw magi czyli przyrody. Uważam też że człowiek jest częścią przyrody i dlatego powinien żyć ze wszystkimi stworami w zgodzie iprzyjaźni. Moim najlepszym przyjacielem jest kotek o imieniu Puszek. Do tej pory opublikowałem książki. Podróż Schizofreni z wydawnictwem Nowae res Wiersze i fraszki pierwsze Wydawnictwem Ridero Bajki dla Okruszkuw wydawnictwo Ridero Historia latających mi tel i zawodów miot z wydawnictwem Ridero Magiczna parasolka z wydawnictwem Ridero Kolorowanki biblijne z wydawni ctwem. Świętego Macieja Liczne almanachu z wydawnictwem Swietego Macieja Książki publikuje pod albo Gabriela Przystupa lub Gabriela Weronika Przystupa bo Weronika to imię z bierzmowania . Czasami używam.też imienia Oktawia bo Gabrysia Weronika to wlasnie Oktawia. Ktoś tak mi doradzil Pozatym opublikowałam 119 artykułów na portalu Artelis.

statystyki utworu

Średnia ocen: 0

Głosów: 0

Komentarzy: 0

statistics
A A A

0

Bajka dla Europyutwór dnia

Autor:gabrielaweronikaprzystupakomentarz Kategoria:O przyjaźni Dodano:2020-02-28 09:56:11Czytano:197 razy
Głosów: 0
Bajka dla Europy

A wiec wszystko zaczęło się od Lecha i jego żony Mari której potomkami była Edytka, która czekała na swojego księcia z bajki Niemca o imieniu Odet. Gdy go poznała bardzo się bała. Ale go pokochała bo był on słusznej postury I był bardzo straszny w kategorii okrucieństwa miał 10 punktów w skali Bo forta. Tak jak wszyscy mężczyźni. Był w tym podobny do japońca no cóż oni podobno w kategorii okrucieństwa niestety przodują. Odet bardzo chciał zaimponować Edycie I opowiedział jej jak bardzo lubi grać na fortepianie. Edyta z kolei była bardzo szczęśliwa gdyż jej rodzice aprobowali ten związek I jak młodzi przyszli prosić ich o błogosławieństwo Ojciec Edyty Adam opowiedział im bajkę o początkach Europy I o tym jak ustosunkowanym człowiekiem jest. A wiec według Adama Polska to matka wszystkich krajów Europejskich. Edyta aż zapiszczała z radości gdyż zawsze marzyła o tym aby porozmawiać ze swoim tatkiem o wszystkim, prócz Odetka nie miała nikogo kto w ogóle by cokolwiek do niej powiedział I ją rozśmieszył. Za to ojciec Edytki to tak rozmowny człowiek że wszyscy go lubili. A wiec wszystko według niego zaczęło się od miłości Lecha I Mari którzy dali początek państwu Polskiemu mieli oni liczne potomstwo innym bogiem z polski był Hiob który również miał liczne potomstwo Hiob stożył również wielu ludzi z receptu magicznego chciał aby oni byli sędziami a kobiety sędzinami. Adam I Ewa również stworzyli sobie ludzi którzy chcieli być artystami a więc obaj swaty obiecali sobie ze będą mieli wnuki I prawnuki a więc Polska będzie Polską. Wtedy okazało się że wszyscy chcieli być jak Adam I Hiob I też sobie coś stworzyć. A wiec Hiob powiedział im że jak będą kochać swoje żony to stworzą sobie dzieci I staną się Bogami. Ale oni dalej prosili prosili i uprosili każdy chciał być bogiem a więc Lech I Adam się zgodzili I Maria I Ewa przyklasnęły. A wiec każde mężczyzna które pilnuje swojej żony stworzy sobie ziemie czyli krainę swojej żony w której będzie w trudzie sobie pracował. Tak powstały wszystkie państwa Europejskie oraz Polska. A więc wszystkie Państwa o których wiadomo w Polsce są potomkami Polski bo kto inny dał by się poznać? Zobaczyć kwiaty rzeki inne dobra kulturalne. Edyta zapiszczała z radości I Odet również bo poczuli się tak dobrze że obiecali o wszystkim opowiedzieć rodzicom Odeta. Poza tym Edyta zaczęła nazywać swojego Niemca nutką. I pokochała go jeszcze bardziej. mieli wiele dzieci i byli cholernie szczęśliwi. Edyta nauczyła się pisać bajki i pocztą pantoflową podała dalej tą bajkę tak ze ludzie zrozumieli że są wielka rodziną Europejska i w ten sposób powstała wielka rodzina Europejska a poszczególne Państwa Europejskie zaczęły nie konkurować ze sobą, a się szanować. Bo jak można nie szanować Boga kolegę z klasy który być może ma żonę w innym Państwie. A ludzie pokochali Edytkę za to że powiedziała im cokolwiek o swoich marzeniach i nauczyła marzyć i rozmawiać .
Grono GG sledzik wykop Facebook
znaczek info

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


znaczek info

Brak komentarzy.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją