fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

informacje o użytkowniku

gabriela

Dołączył:2019-10-08 11:30:56

Miasto:Lublin

Wiek:38

zainteresowania

Taniec, origami, pasjans pająk, malarstwo i proza,haft krzyżykowy.

kilka słów o mnie

Jestem 36 letnim rudzielcem, mieszkam na wsi. Kocham polską przyrodę i obyczaje poza tym lubię tańczyć mam swój czarnoksiężny pokoik pełen książek i nut bo bardzo lubię również grać na flecie prostym. Poza tym filmy w miasteczku obok jest biblioteka pełna książek filmów i muzyki tam najbardziej lubię przebywać i wypożyczać wszelkie woluminy. Kocham się również w malarstwie lubię szkicować giokandami i rysować monde-luzami i tisonami. Lubie też wszelką magie uważam że ludzie powinni żyć według praw magi czyli przyrody. Uważam też że człowiek jest częścią przyrody i dlatego powinien żyć ze wszystkimi stworami w zgodzie i przyjaźni. Moim najlepszym przyjacielem jest kotek o imieniu Puszek.

statystyki utworu

Średnia ocen: 1

Głosów: 1

Komentarzy: 2

statistics
A A A

1

Recepta na szczęścieutwór dnia

Autor:gabrielakomentarz Kategoria:O życiu Dodano:2021-01-19 10:11:09Czytano:57 razy
Głosów: 1
Była sobie kraina zwana Korlandią gdzie wszyscy umieli pisać rzeźbić i malować lubili też na swoje nieszczęście zachowywać się na śmierć. Wszyscy patrzyli na nich z podziwem gdyż średnio wyrabiali tyle pieniędzy ze starczyło by do dwudziestej wyspy na godne życie. Lubili się ogromnie. Inne narody cierpiały bo oni tacy byli utalentowani że czekali az ich talent ze sztuki będzie ogromny a nie próbowali i inne narody właściwie czekały aż ci łaskawie napiszą coś cudownego. A byli tez bardzo honorowi mówili ze dopóki nie będą idealni nic nie będą robili ze sztuki. Az wreszcie na ich krainę napadli Starzykowie To znaczy starcy lekarze którzy chodzili po ich domach w brudnych prześcieradłach i prosili zrób rzeźbę, niektóre państwa nie mają ani jednej rzeźby. Napisz co ci się zdarzyło w pracy dla żony niektóre państwa nie mają ani jednej książki. Narysuj obraz niektóre narody nie maja ani jednego obrazu. Czy myślisz ze ten obraz się obrazi jak zawiśnie na ścianie jakiegoś króla i ten uniknie wojny. Wtedy oni zapytali czy musieliśmy zobaczyć starca w prześcieradle żeby robić to co kochamy? Czy my jesteśmy tacy zli? I dowiedzieli się jesteście po prostu mądrzy.
Grono GG sledzik wykop Facebook
znaczek info

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


kaja-maja c

(19:30:55, 20.01.2021)

każdy niech robi to do czego ma zamiłowanie
bo jak wiemy nie brakuje nam ludzi wszechstronnych
i każdy na szczęście wypisuje sobie receptę
taką jak chce życie widzieć rodzinę w rodzinie
zwłaszcza że życie płynie miłość ucieka obraz pozostaje
kto rany rozdrapuje na swoją zgubę a kto leczy
w imię Boga przez telefon czy prywatne zmowy
do dobrego nie prowadzą jak obraz Matki
która pokona zdrady przeciwników w:)

gabriela a

(02:27:33, 01.03.2021)

Tak to prawda

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją