kaja-maja
/
10 lat temu
/
Natura
...i tak w dzień czy noca...
widzę obłoki,twarde obłoki
w koło są zlodowaciałe
jak wysepki piękne
pozy nie zmieniają
widać stałe i wciąż świeże
jak śmietankowe lody waniliowe
albo jagodowe ,smakowite
nade mną pięknością...