fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

informacje o użytkowniku

zuzzaak

Dołączył:2017-06-19 01:11:09

Miasto:Wszędzie i nigdzie

Wiek:23

zainteresowania

Sztuka jest pasją, sztuka jest wszystkim, a wszystko jest sztuką. Człowiek jest sztuką, Każde spojrzenie, każdy uśmiech i niechęć, miliony gwiazd i jedno słońce, każdy ranek i zachód słońca. Płynąca woda. Nasze istnienie. Melancholia, magia myśli, rzeki muzyki, obgryziony ołówek i spłowiała kartka, miękkość słów, poezja są odzwierciedleniem piękna.

kilka słów o mnie

Kiedy przygniata cię topór odrzucenia, kiedy twoi bliscy zdają się hienami czyhajacymi na twój upadek, to właśnie jesteś taką pustą skorupą, niepotrafiącą choćby spersonifikować swojej osoby. Amen

statystyki utworu

Średnia ocen: 3

Głosów: 5

Komentarzy: 4

statistics
A A A

3

Nieszczęśliwa miłośćutwór dnia

Autor:zuzzaakkomentarz Kategoria:Miłosne Dodano:2018-05-17 09:11:44Czytano:300 razy
Głosów: 5
Najnieszczęśliwsza miłość jest,
gdy kochać nie masz kogo
Każdy samotny dzień,
to nieskończona pusta droga

Najnieszczęśliwsze serce jest,
gdy pustka je owija
Po bezsilności kres
Każda żałosna chwila

Serce porwane na milion kawałków
Poobdzierane nicością
Porzucone wgłąb żaru
Zabite nieistniejącą miłością
Grono GG sledzik wykop Facebook
znaczek info

Aby dodać komentarz musisz się zalogować.


DARTANIAN 110 c

(14:10:58, 19.05.2018)

Zuza tak nie jest a przynajmniej być tak nie musi, kobiety mają to do siebie że najczęściej nie potrafią wybrać tego z którym byłyby szczęśliwe a wybierają tego z którym nie będą szczęśliwe, kobiety ulegają gamie pozorów jedynie mniejszość płci pięknej widzi zgodnie z prawdą ale bombardowane przez najróżniejsze sytuacje gubią azymut i nawet one wplątują się często w nietrafione związki.
Pozdr

zuzzaak a

(20:50:56, 24.05.2018)

Właśnie te nietrafione związki, na długo niszczą jakąkolwiek perspektywę na uczucie stabilności i szczęścia..

Anonymous c

(20:07:31, 04.06.2018)

Takie właśnie jest życie, ma własne zasady. Jeśli nie przejdziemy przez złamane serce, jeśli nie przeżyjemy rozczarowań, jesli nie napotkamy przeciwności losu jesteśmy niczym. Każdy z nas musi przejść przez coś takiego. Nieszczęścia i przeciwności sprawiają, że to co silne staje się silniejsze, a to co słabe słabsze. W życiu musimy oddzielić jedno od drugiego, bo tak właśnie się stanie, słabe upadnie, a silne będzie się rozwijać. Takie jest życie i takie są jego prawa. Ja chce być silny, ale żeby takim być musimy przejść przez te momenty zagubienia i smutku.

Chcemy być najlepsi, całe życie się tym zajmujemy od czasu gdy byliśmy małymi dziećmi. Nie można być najlepszym, gdyby nie rozczarowania i złamane serce. Bo to one sprawiają, że potrafisz stanąć na wysokości zadania jeśli masz wystarczającą siłę przebicia, kiedy spotyka Cię tego rodzaju kara. To co robimy zarabiając na życie to jest kara. Radzić sobie z takimi facetami jak ja to jest kara. To jest chore co sobie robimy, żeby być najlepszymi.

Musisz zacząć pragąć chwały, inne wartości pomogą Ci dojść tylko do pewnego poziomu sukcesu. I dojdziesz do pewnego poziomu, ale jeśli chcemy być naprawdę szczęsliwi, chwała przyćmi inne wartości stu krotnie. Poklepanie po plecach jest lepsze od miliona dolarów. Nikt tego nie rozumie, takie są ludzkie pragnienia. Naucz się robić to co trudne, iść pod prąd, przegrywać, ale się nie poddawaj. Jeśli się poddasz nikt Cię nie uderzy tak mocno jak życie, jeśli się poddasz ból będzie trwał wiecznie. Gdzie Twój miecz rycerzu?

Mała dawka motywacji, która zawsze daje mi motor napędowy do działania. Pozdrawiam ;)

zuzzaak a

(19:04:14, 07.06.2018)

Anonymous, wielkie dzięki za motywację! ;) i za refleksję nad tekstem.
Pozdrawiam ;)

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją