białe bzy

Natura
gdy więdną
umiera cząstka wiosny
zabierając zapach niewinności

przypominają mi płatki śniegu
delikatne i kruche
niczym nowonarodzone życie
symbol miłości

kiedy patrzę jak rozkwitają
czuję się lepszy
jakby dusza rozkwitała wraz z nimi

chciałbym zatrzymać tę chwilę
chwilę czystego nieskazitelnego piękna
a gdy będę odchodził pragnę odejść jak one
pozostawiając tęsknotę i nadzieję
8 4
42 odsłon

Komentarze (4)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

zyga66 12 lat temu
rozumiem tęsknotę chwili, ale za rok znowu będą, a teraz do lata :p
Helen 12 lat temu
Bardzo ładny wiersz....;)
DESSA 12 lat temu
gdy będę odchodził pragnę odejść jak one
pozostawiając tęsknotę i nadzieję ....i wspomnienia ...dobrego
karioka83 12 lat temu
Piękny wiersz...Ale to chyba jeszcze nie czas myśleć o odejściu...;)))
1 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie