dzisiaj

nie mam dla was wiersza
Ale
z tego powodu
nie
ubolewam

.
2 2
61 odsłon

Komentarze (2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Tina_Landryna 10 lat temu
ani ja :)))))))))))))))))))
Ewa Hulak 10 lat temu
ale jest słowo ........
3 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie