z pamiętnika Mai...

"jestem szeptu oddechem
dotykiem czułym
myślą

sercem obrazu zrodzonym
marzeniem dwojga
dusz

dojrzewam w wszechświecie
płynąc promieniem
czasu

do łona i Ziemi... "
2 3
36 odsłon

Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

gizela1 9 lat temu
hm?....... z tego co pamiętam to w łonie jest-- klaustrofobija
K
kaja-maja 9 lat temu
a to 'z pamiętników Mai' a ja pamiętników nie piszęw:)
leopard 2 9 lat temu
a to dobre
2 online
Zaloguj sie aby pisac w shoutboxie