fb

Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?

Usunąć użytkownika z listy znajomych?

Czy usunąć zaznaczone wiadomości z kosza?

Czy chcesz usunąć ten utwór?

 
Słowa niezapisane
Wysłany: 00:07:29 2010-10-14

Samotność w czasach popkultury jest inna niż samotność jeszcze kilka lat temu. Nieokreślona, nieokiełznana, dziwna, niezrozumiała. Samotność czy z własnego wyboru, nie dopasowania się, czy przypadku, zawsze trudna jest do określenia i przetrawienia. Twórca wraz z odbiorcami spróbować chce ją okiełznać. Projekt jest swego rodzaju próbą określenia współczesnego, młodego społeczeństwa, które coraz częściej wybiera samotność niż życie z kimś w związku.
Tak, już to kiedyś było. Dominik Rokosz zorganizował podobny projekt "wiersze na zamówienie" (http://wierszecsw.blogspot.com/).
Tak jak u niego, ten projekt zakłada interakcję twórcy z odbiorcą. Każdy kto odwiedza tego Slowaniezapisane, za pomocą formularza składa zamówienia na wersz a tym samym wyznacza twórcy ramy w jakich ma się poruszać. Odbiorca ma wpływ na tematykę i formę wiersza, twórca interpretuje oczekiwania.
Każdy wiersz może być oceniony przez odwiedzających, a następnie, najlepsze utwory zostaną zaprezentowane publicznie.
Więcej informacji o miejscu i formie prezentacji już niedługo!

 
Dodawanie odpowiedzi możliwe dopiero po zalogowaniu się.
 


Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją